Praatgroepen | Stichting tegen Kanker

Praatgroepen

Patiëntenorganisaties met structurele steun van STK

Organisatie Type kanker Wesbite E-mailadres
CMP Vlaanderen ziekte Multipel Myeloom (ziekte van Kahler) en ziekte van Waldenström www.cmpvlaanderen.be info@cmp-vlaanderen.be
Talk Blue  Vlaanderen Darmkanker www.talkbluevlaanderen.be talkbluevlaanderen@gmail.com
Melanoompunt vzw Melanomen www.melanoompunt.be info@melanoompunt.Be
Think Blue Vlaanderen vzw prostaatkanker www.think-blue-vlaanderen1.webnode.nl thinkbluevlaanderen@gmail.com
Hodgkin - non -Hodgkin vzw Hodgkin en Non-Hodgkin Lymfomen www.hodgkinvzw.be info.hodgkin@gmail.com
LOTUZ leven na een allogene stamceltransplantatie www.lotuz.be  
NET & MEN Kanker België Neuro-endocriene tumoren www.net-men-kanker.be info@net-men-kanker.be
Cum Cura Sacromen en kanker van de weke delen www.cumcura.be info@cumcura.be
Klank-Bord hoofd-halstumoren www.klank-bord.be inlichtingen@klank-bord.be
FLAYA Jongvolwassenen met kanker www.flaya.org info@flaya.org

Lotgenotencontacten

Organisatie Typke kanker Website E-mailadres
Wij Ook  Prostaatkanker www.wijook.be wij_ook@hotmail.com
Stoma Ilco vzw Stomadragers www.stomailco.be  info@stomailco.be
De Kleine Prins Kinderen met kanker & hun ouders www.vzwkleineprins.be info@vzwkleineprins.be
vzw rozerood Alle Kankers www.vzwrozerood.be vzwrozerood@gmail.com
Wildgroei  Hematologische kanker www.wildgroei-vzw.be wildgroei.vzw@gmail.com
Limburgse Zelfhulpgroep voor Gelaryngectomeerden  Larynxkanker www.lzvg.be Boes.bruyninx@gmail.com
SABEL Samen Beleven www.sabelvzw.be  
Toekan toekomst na kanker   toekanvlk@outlook.com
BABC Beautiful after Breastcancer www.beautifulabc.com info@beutifulabc.com
LenaBeau  Borstkanker www.lenabeau.be lenabeau1@gmail.com
Hedera Klein-Brabant Borstkanker www.hederakleinbrabant.be hedera.lotgenoten@telenet.be
Naboram vzw Borstkanker www.naboram.be info@naboram.be
Samen verder Kempen Borstkanker www.samenverderkempen.be info@samenverderkempen.be
Werkgroep Hersentumoren Hersentumoren www.wg-hersentumoren.be info@wg-hersentumoren.be
Antwerpse vereniging voor gelaryngectomeerden Gelaryngectomeerden www.laryngectomie-tracheotomie.be info@laryngectomie-tracheotomie.be
Liga voor Gelaryngectomeerden Gelaryngectomeerden www.ligavoorgelaryngectomeerden.be info@ligavoorgelaryngectomeerden.be
Wistik vzw Alle kankers www.wistik.be info@wistik.be
Stomaclub Boechout Stomadragers www.stomaclub-bhttps://stomaclub-boechout0.webnode.be eddymeerbergen@skynet.be
Ons Steentje Kinderen met kanker www.onssteentje.be info@onssteentje.Be
BorstkankerMAN Mannen met borstkanker www.borstkankerman.be borstkankerman@gmail.com
B-lief Borstkanker www.b-lief.webnode.be info.blief@gmail.com
Envie Borstkanker www.borstkankerenvie.be envieleuven@gmail.com
Esperanza gynaecologische kanker   contacteeresperanza@gmail.com
KIKOV Leuven kinderkanker oudervereniging www.kikov-leuven.be info@kikov-leuven.be
Neo-Ma Borstkanker/borstreconstructie www.neo-ma.be info@neo-ma.be
Van Boezem tot Boezem Borstkanker www.boezemtotboezem.be info@boezemtotboezem.be
Vereniging voor Gelaryngectomeerden UZ Leuven gelaryngectomeerden www.gelaryngectomeerden.be firmin.pieck@gmail.com
LILO longkanker en borstvlieskanker   lilo.lotgenoten@gmail.com
Stoma actief stomadragers www.stoma-actief.be info@stoma-actief.be
Samen na borstoperatie Borstkanker www.samennaborstoperatie.com samen.na.borstoperatie@gmail.com
Borst Vooruit Borstkanker www.borstvooruit.info borstvooruit@gmail.com
Lymfklierkanker Vereniging Vlaanderen vzw Hodgkin en Non-Hodgkin Lymfomen www.lymfklierkanker.be info.lymfklierkanker@gmail.com
MDS Contactgroep vzw Myelodysplastische syndromen www.mdscontactgroep.be info@mdscontactgroep.be
NEOVIDA blaaskanker www.neovida.be neovida.secretariaat@gmail.com
Borstkankerman borstkanker bij mannen www.borstkankerman.be borstkankerman@gmail.com
Belenos Borstkanker        www.belenos-kempen.be            belenos.kempen@outlook.com

Inloophuizen

Organisatie Korte omschrijving Website E-mailadres Telefoonnummer
Huis Erika Thijs inloophuis voor kankerpatienten www.huiserikathijs.be info@huiserikathijs.be 011/43 32 99
Inloophuis De Kolibrie inloophuis voor kankerpatiënten en chronisch zieke patiënten www.inloophuisdekolibrie.be Info@inloophuisdekolibrie.be 011/61 03 05
Amalou vzw Inloophuis voor kankerpatiënten en chronisch zieke patiënten www.amalou.be info@amalou.be  0486/841 263 
Inloophuis Het vergeet-me-nietje Inloophuis voor kankerpatiënten www.huisvergeetmenietje.be info@huisvergeetmenietje.be 089/57 21 48
Zorghuis Limburg Opvanghuis voor kankerpatiënten www.zorghuislimburg.be info@zorghuislimburg.be 011/76 71 01
Inloophuis Limani Inloophuis voor kankerpatiënten www.inloophuislimani.be info@inloophuislimani.be 0496/72 51 57
Majin huis inloophuis voor kankerpatienten www.majinhuis.org info@majinhuis.org  
Alegria Turnhout inloophuis voor kankerpatienten www.alegriavzw.be info@alegriavzw.be 14888111
Alegria Herentals inloophuis voor kankerpatienten www.alegriavzw.be alegriaherentals@gmail.com 0475 54 71 44
Alegria Mol inloophuis voor kankerpatienten www.alegriavzw.be   0498 77 26 47
LotinCO inloophuis voor kankerpatienten www.gemeentemol.be/product/1789/lotinco tegenkanker@gemeentemol.be  
A Touch of Rose inloophuis voor kankerpatienten www.atouchofrose.be info@atouchofrose.be  
Casa Callenta  inloophuis voor kankerpatienten www.casacallenta.be casacallenta@bielebale.be   03 653 52 74
Huis Klaas Winkel zonder kassa voor alle kankerpatiënten www.huisklaas.be huisklaas@gza.be  
Zorghuis Dijle Valei opvanghuis voor kankerpatiënten www.zorghuisdedijlevallei.be contact@zorghuisdedijlevallei.be

015 65 56 11

0477 09 82 49

Bofort inloophuis voor kankerpatienten www.bofort.org bofort@bop.brussels 02/210 04 72

Andere

Organisatie Korte omschrijving Website E-mailadres Telefoonnummer
S&Z - School en ziek zijn  studiebegeleiding van zieke kinderen www.s-z.be info@s-z.be 02 731 43 96
Prinses Harte ontwikkelt ridders- en prinsessenpakketten voor zieke kinderkankerpatiëntjes  www.prinsesharte.be info@prinsesharte.be 0472491455
The Donkey Campus Ezeltherapie voor Jongeren met kanker of genezend van kanker www.kampenhoeve.com/thedonkeycampus pascale@kampenhoeve.com +32 (0)478 88 01 19
Casa Magnolia HELPEN GEZINNEN MET EEN ZWAAR ZIEK KIND: OPPASDIENST – SNOEZELMOBIEL – HELPENDE HANDEN – LOTGENOTENCONTACT www.casamagnolia.be  info@casamagnolia.be 0468/46 80 87
Villa Samson Huis waar gehospitaliseerde patiënten kunnen genieten van momenten met hun trouwe huisdier of dierentherapie.  www.uzbrusselfoundation.be/nl/onze-projecten/villa-samson  coordinator@villasamson.be 0472/20 21 11
Eigen Kracht Helpen bij het opbouwen van een netwerk rond de patiënt www.eigen-kracht.be ekconferenties@gmail.com
0489 45 54 13
Lus vzw   www.lusvzw.be info@lusvzw.be 0497 43 59 23
Ovok Ouders van een overleden kind www.ovok.be info@ovok.be 0497/70 88 26
Lost & Co Rouwverwerking www.lostenco.be kathleen.roskams@lostenco.be  
Sofhea sociaal fonds voor hematologische aandoeningen www.sofhea.be info@sofhea.be 016 34 68 82
Missing you rouwverwerking voor kinderen www.missingyou.be info@missingyou.be  
De Maretak patiënten met chronische pijn www.demaretak.org info@demaretak.be 0479 84 80 55
Laatst aangepast op: 12/02/2020

Getuigenissen

Patricia vertelt ons over hoe zij borstkanker beleefd heeft, wat haar heeft geholpen om deze beproeving te doorstaan en hoe de ziekte haar kijk op het leven heeft veranderd.Lees verder